www.prawnik-online.eu   »   Porady   »   Prawo podatkowe   »   Inne   »   Zaświadczenie o dochodach z Urzędu Skarbowego - jak długo trzeba czekać ?

prawnik 16 marca 2012 Zaświadczenie o dochodach z Urzędu Skarbowego - jak długo trzeba czekać ?

Odpowiedź:

Zgodnie z przepisem art. 306a § 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) zaświadczenie powinno być wydane bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż w terminie 7 dni od dnia złożenia wniosku o wydanie zaświadczenia.

Wniosek można złożyć w siedzibie Urzędu Skarbowego lub za pośrednictwem pocztowego operatora publicznego - w takim przypadku datą wszczęcia postępowania na żądanie strony jest dzień doręczenia żądania organowi podatkowemu.

Źródło: www.izbaskarbowa.lodz.pl

OCEŃ ARTYKUŁ: 
     |      UDOSTĘPNIJ:  
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT: Urząd Skarbowy zaświadczenie dochód
Ocena: 3,12
Prawnik
PORADY: 1288    |    KOMENTARZE:    |    ZOBACZ PROFIL
Dodaj swój komentarz

Musisz się zalogować żeby dodać komentarz.
Jeśli nie masz jeszcze kontra zarejestruj się.

Skorzystaj z naszych usług
lub
lub
  • Wykwalifikowani prawnicy
    i adwokaci
  • Zrozumiały język
  • Bezpłatne pytania dodatkowe
  • Bezpłatna wycena w ciągu 24h
Bezpłatnie
Polecane publikacje
ABC Rozwodu - poradnik rozwodowy
AUTOR: Wanda Książek; Mariusz Sząszor
3,00 zł
1