www.prawnik-online.eu   »   FAQ

FAQ Pytania i odpowiedzi


Historia portalu 


Serwis internetowy www.prawnik-online.eu  powstał pod koniec 2008 roku jako  odpowiedź  na rosnące zapotrzebowanie dotyczące informacji prawnych oraz biznesowych. W chwili obecnej nasz serwis jest jednym z wiodących portali prawnych, które umożliwiają jego  użytkownikom korzystanie z szerokiej bazy aktów prawnych, wzorów pism i umów z każdej dziedziny prawa oraz  uzyskanie  konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie  prawne.


O zespole 


www.prawnik-online-eu to portal w zasobach którego znajdą Państwo unikalne treści, których  autorami są prawnicy, pracownicy firm doradczych, kancelarii podatkowych oraz ludzie związani z biznesem. Przyglądamy się aktualnym zagadnieniom sugerując najlepsze rozwiązania w formie artykułów, wzorów oraz porad. Większość współpracowników portalu to pasjonaci, którzy poświęcili mnóstwo czasu na poszerzanie swojej wiedzy z danej dziedziny prawa. Dzielą się nią z Państwem za  pośrednictwem tego portalu.

 

Misja portalu


Portal nasz powstał z myślą dostarczania informacji z różnych dziedzin prawa. Informacje publikowane na łamach portalu adresowane są przede wszystkim do osób poszukujących konkretnej odpowiedzi na swój problem prawny. Obszerna baza aktualnych aktów prawnych oraz pism i umów prawnych adresowana jest również dla prawników oraz studentów prawa, którzy znajdą  tutaj obszerne materiały dydaktyczne pomocne w trakcie nauki. Prezentowane w portalu informacje, komentarze, analizy, wzory oraz akty prawne znajdują odbiorców między innymi wśród menadżerów, osób zarządzających, księgowych, kadrowych. Dziękujemy za odwiedziny naszej strony i zapraszamy ponownie.

 

Zaproszenie do współpracy


Bycie naszym Partnerem pozwoli na promocję Państwa firmy w Internecie zarówno wśród obecnych jak i przyszłych klientów. Zapewni tym samym  zainteresowanie Waszą ofertą. Cenimy sobie doświadczenie innych firm, dlatego też otwarci jesteśmy na współpracę na różnych polach. Jednocześnie wszystkim naszym partnerom oferujemy swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie tak, aby mogły one pracować również na Państwa sukces.

?

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!


Współpraca z portalem


Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, instytucje i osoby fizyczne. Zainteresowani jesteśmy każdym rodzajem współpracy (marketingową, merytoryczną, strategiczną). Poniżej znajdą Państwo zasady współpracy z naszym portalem :

 

Patronaty medialne


Wszystkich, którzy organizują konferencje, szkolenia, warsztaty o tematyce prawnej, biznesowej lub marketingowej zapraszamy do zapoznania się z zasadami, dotyczącymi obejmowania przez nasz portal  patronatów medialnych. Patronat jest świetnym sposobem dotarcia i zaprezentowania danego wydarzenia szerszej grupie odbiorców. Szczegóły dotyczące patronatów znajdą Państwo na : http://www.prawnik-online.eu/oferta/patronaty-medialne

 

Opublikuj swój artykuł

 

Zapraszamy wszystkich, którzy w ramach zdobywania   doświadczenia i   prestiżu, chcieliby na zasadach non -  profit tworzyć serwis internetowy www.prawnik-online.eu i dążyć do jego dalszego rozwoju. Zapraszamy studentów prawa, absolwentów, adwokatów, radców prawnych a także specjalistów z różnych dziedzin prawa.  W celu  opublikowania  swojego  artykułu  należy się zarejestrować na :  http://www.prawnik-online.eu/autorzy/rejestracja  Po dokonaniu oraz potwierdzeniu rejestracji należy się zalogować i wejść na : http://www.prawnik-online.eu/autorzy/pomysl

 

Kopiowanie artykułów z portalu


Oferujemy możliwość wykorzystania materiałów zamieszczonych w portalu www.prawnik-online.eu  przez serwisy o podobnej  lub zbliżonej tematyce. Kopiowanie artykułów zamieszczonych na łamach naszego serwisu możliwe jest po uzyskaniu pisemnej zgody redakcji portalu.  Kopiowany może być cały artykuł lub jego fragment. Zainteresowanych   zapraszamy do kontaktu na : kontakt@prawnik-online.eu

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!


Zostań redaktorem portalu


Portal www.prawnik-online.eu  zaprasza osoby zainteresowane do współpracy w zakresie redagowania serwisu. Zapraszamy wszystkich, którzy w ramach zdobywania  doświadczenia,  renomy, prestiżu, chcieliby na zasadach non - profit tworzyć serwis internetowy www.prawnik-online.eu i przyczyniać się do jego dynamicznego rozwoju. Zapraszamy studentów prawa, absolwentów, adwokatów, radców prawnych a także  specjalistów w dziedzinach prezentowanych na łamach portalu: biznes, marketing, własna firma itd. Zapewniamy pracę w świetnym, przyjaznym i ambitnym gronie, w znakomitej atmosferze. Osobom współpracującym oferujemy listy referencyjne a także zamieszczone na łamach serwisu profile z dokładnym opisem zakresu działalności.  Dzięki, czemu będziecie mieli Państwo możliwość promocji swojego wizerunku. Dla najaktywniejszych redaktorów przewidujemy odpłatną formę współpracy. Zgłoszenia prosimy przesyłać na : kariera@prawnik-online.eu

 

Dlaczego warto współpracować z www.prawnik-online.eu ?

 

Portal www.prawnik-online.eu  jest dynamicznie rozwijającym się serwisem o tematyce prawnej i biznesowej. Serwis odwiedza ponad 100 tysięcy  użytkowników generując prawie pół miliona odsłon miesięcznie. Współpraca z www.prawnik-online.eu daje gwarancję dotarcia do setek tysięcy internautów szukających informacji, wzorów i porad. Stale rosnąca popularność serwisu daje gwarancję promocji własnej osoby, kancelarii lub marki oraz zaistnienia w świadomości użytkowników. Twoja obecność w gronie redaktorów www.prawnik-online.eu to doskonały sposób na bezpłatną promocję Twojego nazwiska i działalności Twojej firmy. Dzięki prezentacji swojej fachowej wiedzy setkom tysięcy użytkowników możesz zyskać nowych klientów i zostać zauważonym przez nowych partnerów biznesowych. Każdy redaktor portalu otrzymuje dedykowany profil, w którym obok zdjęcia i notki biograficznej może zamieścić :

  • informacje na temat własnych sukcesów,
  • opis ścieżki kariery,
  • bezpośredni kontakt oraz link do swojej strony www.

Co istotne, każdy artykuł eksperta umożliwia bezpośredni kontakt w formie preferowanej przez  autora ( telefon, e-mail, formularz www ).

 

 Cechy dobrego artykułu


 Dobry artykuł to artykuł, który :

1. Wyczerpuje temat ( szczególny nacisk należy położyć na jego jakość a nie ilość stron);

2. Nie zawiera błędów stylistycznych, ortograficznych i rzeczowych.;

3. Tworzy wartość dodaną. Nie powiela tylko informacji łatwo dostępnych gdzie indziej,  chyba, że zestawia informacje rozproszone wcześniej w wielu miejscach.

?

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!


REDAKCJA

kontakt@prawnik-online.eu

 

Zakres spraw :

- uwagi i komentarze dotyczące treści serwisu

- sprawy organizacyjne

- zgłaszanie sugestii

 - dostęp do wzorów i treści

- przyjmowanie reklamacji SMS

- logowanie, przypominanie hasła

- płatności, faktury

 - sprzedaż powierzchni reklamowych

- promocja

- reklama

- kontakt z mediami

 - propozycje pracy

- staże

 - propozycje współpracy

- patronaty medialne

- przeduki materiałów

- współpraca biznesowa


Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

 

Porad prawnych udziela kancelaria prawna:

 

„Lexine” Gawek i Kielar Spółka Jawna
ul. Solec 81B lok. A-51
00-382 Warszawa

„Lexine” Gawek i Kielar sp.j. jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego w Warszawie Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000335571, REGON 141990967, NIP 701-019-70-31.

Korzystając z porad prawnych udzielanych przez Kancelarię „Lexine” mają Państwo pewność, że porad udzielają doświadczeni prawnicy. 

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

 

W celu zadania pytania należy przejść na odpowiednią stronę ( kliknąć na baner ZAMÓW PORADĘ w prawym górnym rogu )  oraz podać swoje imię oraz adres e-mail. Po wykonaniu tej czynności na Twój adres e-mail przesłany zostanie link do specjalnego Panelu, w którym będziesz mogła/mógł zadać pytanie prawnikowi. Zadanie pytania w specjalnym panelu do niczego Cię nie zobowiązuje ! Po zadaniu pytania otrzymasz bezpłatną wycenę w ciągu 2 godzin ( dotyczy dni roboczych w godzinach 7-20 ) W weekendy i święta wycenę otrzymasz do 12 godzin. 

 

Czym jest panel ?


Panel to miejsce, w którym zadajesz pytania i otrzymujesz odpowiedzi. Dzięki panelowi możesz na bieżąco śledzić status pytań. Zadawać dodatkowe pytania oraz dokonywać płatności.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!


1. Wycena pytania


Po zadaniu pytania otrzymasz jego wycenę w ciągu 2 godzin (w dni robocze - w godzinach od 7 do 20; w weekendy i święta - do 12 godzin). Wycena pytania jest oczywiście bezpłatna. Jeśli uznasz, że cena nie jest zadowalająca, możesz bez konsekwencji zrezygnować z naszych usług.

 

2. Akceptacja wyceny i przydzielenie pytania


Po tym, jak zaakceptujesz wycenę, Twoje pytanie trafi do odpowiedniego prawnika. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoją sprawą zajmie się specjalista. Jeśli Twoje pytanie dotyczy np. prawa podatkowego, możesz być pewny, że odpowie na nie prawnik specjalizujący się w tej dziedzinie; jeśli prawa karnego - zajmie się nim karnista itd. Nie ma możliwości, by pytanie zostało przydzielone prawnikowi, który nie ma doświadczenia w danej dziedzinie prawa!

 

3. Odpowiedź prawnika


Licząc od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie, już w ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie (chyba że pytanie jest skomplikowane - wówczas o terminie odpowiedzi zostaniesz poinformowany już przy wycenie; pisma i pozwy są opracowywane w ciągu 3 dni).

 

4. Pytania dodatkowe


Jesteśmy przygotowani na to, że możesz mieć pytania dodatkowe (oczywiście w zakresie pytania głównego), dlatego umożliwiamy zadawanie nieograniczonej ilości pytań dodatkowych w nieograniczonym czasie. Co to znaczy? Jeśli np. coś wyda Ci się niejasne w odpowiedzi prawnika, możesz go o to dopytać. Jeśli nadal będziesz miał wątpliwości - możesz dopytywać do skutku, aż wszystko się wyjaśni.

 

5. Gwarancja satysfakcji


Co jeśli mimo wszystko będziesz niezadowolony z odpowiedzi? Otóż możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji. Jeżeli pomimo zadania pytań dodatkowych nie będziesz zadowolony z odpowiedzi prawnika i uzasadnisz nam to - po prostu zwrócimy Ci pieniądze.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

 

Możliwość zapłaty pojawi się po zadaniu pytania i otrzymaniu wyceny. Jeśli akceptujesz wycenę pytania i chciałbyś zapłacić – przechodzisz do zakładki "Twoje pytania" w specjalnym panelu, w którym zadałeś(aś) wcześniej pytanie.

 

Dostepne sposoby płatności : 

- za pomocą systemu Platnosci.pl 

* szybki przelew online

* płatność kartą

- poprzez system PayPal.

- przelew tradycyjny,

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!


Cennik usług prawnych

 

Cennik usług prawnych uzależniony jest od stopnia skomplikowania i zawiłości przedstawianej sprawy. Wszystkie ceny dostosowane są do charakteru przedstawianych spraw. W przypadku bardzo skomplikowanych stanów faktycznych kancelaria dokonuje indywidualnej wyceny.

 

Porada prawna – od 60 zł

 

Porada prawna to udzielenie odpowiedzi na zadane przez klienta pytanie prawne. Porady prawne udzielane przez kancelarię rozbudowane są m.in. o aktualną linię orzecznictwa i praktyki. Korzystając z porady klient ma możliwość zadania nieograniczonej ilości pytań dodatkowych mieszczących się za zakresie pytania głównego. Pytania dodatkowe można zadawać w nieograniczonym czasie. Dodatkową gwarancją satysfakcji dla klientów jest możliwość zwrotu pieniędzy w razie udzielenia przez prawnika niezadowalającej odpowiedzi. Udzielamy przede wszystkim porad prawnych przez Internet - zarówno w prostych sprawach, jak i tych bardziej skomplikowanych, które mogą wymagać złożenia pozwu w sądzie. Dzięki temu, że współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, jesteśmy w stanie pomóc Ci rozwiązać najbardziej złożone problemy. Do tej pory zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

 

Sporządzenie pisma procesowego, umowy, etc. – od 100 zł


Sporządzenie stosownego pisma procesowego lub umowy dotyczącego przedstawionego problemu prawnego np. pozew rozwodowy, pozew o zapłatę, wniosek o nabycie spadku, itd. Sporządzenie pisma procesowego następuje w odpowiedzi na zapytanie klienta z uwzględnieniem okoliczności konkretnej sprawy. Każde pismo procesowe zawiera stosowne pouczenie w zakresie informacji na temat terminu oraz miejsca jego złożenia.

 

Ocena prawna dokumentów – od 100 zł

 

Kryterium oceny jest zgodność przedstawionej dokumentacji z aktualnym stanem prawnym. Celem jest wykrycie i wskazanie uchybień, ocena ryzyka transakcji, wyjaśnienie wątpliwości i ewentualnie wskazanie możliwości alternatywnych rozwiązań. Zamawiając ocenę prawną dokumentów będą mieli Państwo pewność, że podpisywany przez Państwa dokument będzie zgodny z prawem.

 

Windykacja okazjonalna i stała – cena do negocjacji


Usługa windykacji polega na pomocy w odzyskiwaniu należności na drodze przedsądowej oraz sądowej. W ramach usług kancelaria prowadzi windykację polubowną polegającą na monitowaniu dłużnika, które ma doprowadzić do spłaty należności oraz windykację sądową dotyczącą przypadków, gdzie brak jest chęci współpracy ze strony dłużnika. Windykacja sądowa sprowadza się do uzyskania sądowego nakazu zapłaty, który uzupełniony w klauzulę wykonalności jest podstawą wszczęcia egzekucji komorniczej.

 

Reprezentacja przed sądami powszechnymi i organami administracji – od 500 zł


Usługa zastępstwa procesowego polega na reprezentowaniu interesów klienta w postępowaniu sądowym lub administracyjnym. Szczegółowe warunki na jakich podejmujemy się wykonywać zastępstwo procesowe w danej sprawie każdorazowo określa umowa, którą podpisujemy z klientem przed przyjęciem pełnomocnictwa procesowego. Wysokość naszego honorarium uzależniona jest od zawiłości sprawy i wartości przedmiotu sporu.

 

Powyższe ceny zawierają podatek VAT.

?

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

Mozliwośc utworzenia własnego konta (profilu) w serwisie przeznaczona jest w szczególności dla prawników i specjalistów róznych dziedzin, którzy w aktywny sposób chcieliby przyczynić się do rozbudowy portalu prawnik-online.eu. Utworzenie własnego konta daje Wam możliwość publikowania własnych artykułów, felietonów, plików itp.

 

Własny profil oznacza możliwość :

 

- zaprezentowania swojej osoby,

- zaprezentowania swojej kancelarii,

- skutecznej darmowej promocji,

- dotarcia do niegraniczonej ilości klientów

Zasady publikacji materiałów w serwisie 

Nasza redakcja przyjmuje artykuły, które dotychczas nie zostały nigdzie publikowane jak i opracowania zamieszczone przez Państwa wcześniej na innych stronach. Autorzy ( dysponenci praw autorskich ) artykułów nie otrzymują honorarium, oferujemy natomiast możliwość zamieszczenia pod tekstem odsyłacza do strony domowej autora lub firmy, którą reprezentują.

Każdego miesiąca docieramy do kilkuset  tysięcy osób poszukujących informacji, porad prawnych oraz wzorów pism i umów. Jeżeli jesteś studentem prawa lub prawnikiem zapraszamy do współpracy. Studentom prawa oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia natomiast wszystkim prawnikom oferujemy możliwość zaprezentowania własnej kancelarii na stronach portalu. Interesują nas wszystkie opracowania i artykuły związane z prawem i szeroko pojętym biznesem.

Zachęcamy do aktywności w serwisie !  

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

Portal prawnik-online.eu jest jedną z najpopularniejszych stron o tematyce prawnej. Każdego dnia z naszych zasobów korzystają tysiące Internatów spragnionych informacji prawnej.

 

Posiadanie konta w serwisie daje następujące możliwości :

 

Utworzenie własnego profilu ze zdjęciem


Profil jest pewnego rodzaju wizytówką, gdzie znajdują się podstawowe informacje o Twojej osobie lub firmie. Po rejestracji w dowolnym czasie możesz wprowadzić informacje, którymi chciałbyś podzielić się z potencjalnymi klientami. Uzupełnienie profilu zajmie kilka minut. W każdej chwili masz mozliwość aktualizacji profilu o nowe doświadczenia, dokonania, osiągnięcia, obszary praktyki , przebyte kursy, lub znajomość języków.

 

Darmowa promocja


Publikowanie artykułów i porad to najłatwiejsza i najbardziej efektywna forma prezentacji swojej wiedzy potencjalnym klientom lub pracodawcom. Każdy opublikowany materiał opatrzony jest Twoim nazwiskiem, zdjęciem i linkiem do Twojego profilu. Zasada jest bardzo prosta - im więcej materiałów opracujesz tym Twój profil będzie bardziej widoczny a tym samym będziesz miał możliwość zaprezentowania swojej osoby lub firmy większej ilości potencjalnych klientów.

Portal prawnik-online.eu jest jedną z najpopularniejszych stron o tematyce prawnej. Każdego dnia z naszych zasobów korzystają tysiące Internatów spragnionych informacji prawnej. Posiadanie konta w naszym serwisie to świetna możliwość zaprezentowania potencjalnym.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

Rejestracja jest całkowicie darmowa. W celu rejestracji proszę kliknąć link "Zarejestruj" w prawym górnym rogu strony i wypełnić stosowny formularz ( imię nazwisko, adres zamieszkania, email, specjalizacje itp. ) Po rejestracji na wskazany w formularzu adres email przyjdzie wiadomość. Prosimy o potwierdzenie rejestracji poprzez kliknięcie w link potwierdzający znajdujący się w wysłanej wiadomości. Po wykonaniu powyższych czynności profil zostanie utworzony i będą mogli juz Państwo przesyłać materiały do akceptacji i publikacji.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

Poniższe zrzuty ekranu pomogą Państwu zapoznać się z zagadnieniem jak samodzielnie dodać materiał na stronę www.prawnik-online.eu. Proszę kliknąć w miniaturkę aby otworzyć obraz. 

 

1. Zalogowanie do panelu administracyjnego.

 

 

2. Panel / profil użytkownika.

 

 

3. Definiowanie tytułu i treści.

 

 

4. Definiowanie tagów / słów kluczowych.

 


UWAGA ! 
Przed ostatecznym dodaniem materiału na stronę zalecamy jego dokładne sprawdzenie. Po dodaniu wszelkie zmiany będą musiały zostać zgłoszone administratorowi. Nie ma mozliwości samodzielnego poprawienia dodanego artykułu. 


5. Informacja o prawidłowym dodaniu materiału. Czy materiał pojawi się na stronie zaraz po dodaniu ? 

Nie.  Po dodaniu materiał musi zostać jeszcze sprawdzony przez administratora. Sprawdzenie trwa od kilku minut do kilku dni w zależności od ilości pracy. Dodając materiał po raz pierwszy na pewno zostaniesz poinformowany o publikacji mailem. Informacja o opublikowaniu materiału zostanie wysłana na adres podany podczas rejestracji.  

Jak sprawdzić, które materiały zostały opublkowane ? 

Najszybszym sposobem sprawdzenia, które materiały zostały opublikowane i są widoczne w portalu jest przejście na stronę : http://www.prawnik-online.eu/autor/twójlogin Gdzie "twójlogin" - oznacza login wybrany podczas rejestracji. Po przejściu na taką podstronę  znajdą Państwo informacje o wszystkich opublikowanych materiałach z podziałem na "najnowsze", "popularne tydzień", "popularne miesiąc". Przykład : http://www.prawnik-online.eu/autor/redakcja

Sugestie 

- informację podziel na czytelne akapity, 
- nie używaj wykrzykników, 
- dostosuj wielkość liter i czcionek,
- każdy materiał sprawdź przed dodaniem. 

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

W celu usunięcia swojego konta i wszystkich danych należy zalogować się a nastepnie kliknąć "USUŃ KONTO" w menu głównym konta.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

 

 

 

Płatności na stronie obsługuje www.dotpay.pl

Zasada działania serwisów płatnych 

Zasadą działania usług Premium jest wykorzystanie telefonu komórkowego do realizacji drobnych płatności (mikropłatności). Użytkownik wysyła SMS o określonej treści na odpowiedni numer Premium (numer o podwyższonej płatności). System otrzymuje wiadomość i na podstawie treści odsyła odpowiednio przygotowane wcześniej hasło, które umożliwia dostęp do treści lub wzorów pism i usług. 

 

Ile kosztuje dostęp ? 

Koszt dostępu uzależniony jest od numeru na jaki trzeba wysłać smsa

Numer  - koszt netto
70068 - 0.50 zł netto
71068 - 1.00 zł netto
72068 - 2.00 zł netto
73068 - 3.00 zł netto
74068 - 4.00 zł netto
75068 - 5.00 zł netto
76068 - 6.00 zł netto
79068 - 9.00 zł netto
91968 - 19.00 zł netto
92568 - 25.00 zł netto

 

Jacy operatorzy są obsługiwani ?

- Era,
- Plus GSM,
- Orange,
- Play
- Sami Swoi,
- Heyah,
- Tak Tak,
- Simplus,
- Orange,
- GO,
- POP,

Zasada działania serwisów

Zasadą działania usług Premium jest wykorzystanie telefonu komórkowego do realizacji drobnych płatności (mikropłatności). Użytkownik wysyła SMS o określonej treści na odpowiedni numer Premium (numer o podwyższonej płatności). System otrzymuje wiadomość i na podstawie treści odsyła odpowiednio przygotowane wcześniej hasło, które umożliwia dostęp do treści lub wzorów pism i usług.  

Ile kosztuje dostęp ?  

Operator płatności Dotpay udostępnia obsługę wiadomości SMS, odbieranych na następujących numerach dostępowych (konektorach):

Numer dostępowy (konektor)

Wartość za 1 wiadomość SMS

Operatorzy tel. kom.

70068

0.50 zł netto

Polska: Era, Plus GSM, Orange, Play (+ Sami Swoi, Heyah, Tak Tak, Simplus, Orange GO, POP)

71068

1.00 zł netto

72068

2.00 zł netto

73068

3.00 zł netto

74068

4.00 zł netto

75068

5.00 zł netto

76068

6.00 zł netto

79068

9.00 zł netto

91968

19.00 zł netto

92568

25.00 zł netto

 

 

 

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

Gdy próba wpisania hasła i uzyskania dostępu do pliku lub porady nie zadzia prosimy o wykonanie następujących czynności przed zgłoszeniem reklamacji :

1. Sprawdź otrzymane hasło, upewnij się, że wpisałeś właściwe, pełne hasło.

2. Jeżeli nie otrzymałeś hasła zwrotnego ( hasła dostępu )  sprawdź poprawność numeru na jaki wysłałeś(aś) SMSa.  Jeżeli numer jest poprawny wówczas proszę czekać na SMSa zwrotnego. Czas oczekiwania wynosi maksymalnie od kilku do kilkunastu minut w zależności od obciążenia sieci komórkowej.


Najczęściej popełnianie błędy to :

- wprowadzenie błędnego, niepoprawnego, niepełnego hasła.

 

Istnieje możliwość , że serwer nie będzie działał (z przyczyn niezależnych od nas)  w takim przypadku prosimy spróbować kilka minut po pierwszej próbie uzyskania dostępu. W przypadku gdyby wskazane powyżej czynności nie przyniosły pożądanego rezultatu prosimy zgłośić reklamację.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

 

Tak. W chwili obecnej istnieją dwie możliwości opłacenia dostępu. Obok płatności SMS możliwe jest również wniesienie opłaty za pomocą bezpiecznych płatności elektronicznych obsługiwanych przez dotpay.pl ( przelew internetowy, karta kredytowa, przelew zwykly )

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

Zgłoszenie reklamacji zawierać powinno :

- nr telefonu z którego wysłano SMSa

- nazwę szukanego wzoru

- treść otrzymanego hasła

 

Po otrzymaniu powyższych danych reklamacja zostanie uwzględniona niezwłocznie nie póżniej niż 24h. Reklamacje należy przesyłać na adres reklamacja@prawnik-online.eu

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!
 

Skorzystaj z naszych usług
lub
lub
  • Wykwalifikowani prawnicy
    i adwokaci
  • Zrozumiały język
  • Bezpłatne pytania dodatkowe
  • Bezpłatna wycena w ciągu 2h
Bezpłatnie
Polecane publikacje
ABC alimentów + pakiet wzorów alimentacyjnych
AUTOR: Wanda Książek Mariusz Sząszor
3,00 zł
1


montres rolex replica watches Montres Pas Cher Montres Pas Cher Imitation De Montres