www.prawnik-online.eu   »   Porady   »   Darmowe porady   »   Ile kosztuje porada prawna ?

redakcja 08 lutego 2015 Ile kosztuje porada prawna ?

Wycena indywidualna 

Większość kancelarii prawnych na swoich stronach ogranicza się do podania informacji na temat metod obliczania honorarium. Wśród najczęstrzych sposobów obliczania wynagrodzenia znajdujemy : wynagrodzenia godzinowe, wynagrodzenie ryczałtowe, system mieszany. Największym problemem jest jednak brak podanej stawki za godzinę czy ryczałt. 

Klient chce wiedzieć ile zapłaci

Każdy klient chciałby mniej więcej wiedzieć ile zapłaci za konkretną usługę. Podawanie przez prawników lakonicznych i szczątkowych infrormacji na temat ustalania zasad wynagradzania nie służy kancelariom prawnym.  Nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej wymagające stad też żąda konkretnych informacji. W zdecydowanej większości spraw klient najpierw szuka w internecie informacji ile dana usługa kosztuje. Dopiero po zasięgnięciu podstawowej wiedzy idzie do kancelarii.  

Czy możliwe jest podanie konkretnej kwoty ?  

Odpowiedź na pytanie "ile kosztuje porada prawna" jest jak pytanie "ile kosztuje samochód" Bez dodatkowych informacji na temat danego zagadnienia, podanie konkretnej ceny jest niemożliwe. Wysokość wynagrodzenia za poradę prawną czy inne czynności podejmowane przez prawnika uzależniona jest od stopnia zawiłości sprawy oraz nakładu czasu pracy prawnika. 

Proste sprawy prosta wycena 

W sprawach bardzo prostych ( za sprawy bardzo proste uznawane są sprawy często powtarzające się, co do których możliwe jest zdefiniowanie ilości pracy ) podanie konkretnej ceny jest dużo prostsze. 

Dolne granice ceny  

Coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym przez kancelarie prawne jest informowanie klientów o dolnej granicy ceny ( tzw. minimum ) Dzięki temu klienci mają orientacyjną wiedzę na temat ceny porady. Rozwiązanie take daje jednak wiedzę wyłącznie na temat dolnej granicy ceny.    

Darmowa wycena porady prawnej 

Jezeli chcą Państwo wiedzieć ile zapłacą za poradę prawną zachęcamy do skorzystania z porad prawnych udzielanych przez Kancelarię prawną Lexine Gawek i Kielar spółka jawna. Po zadaniu pytanie w specjalnym formularzu pytanie trafia do wyspecjalizowanego prawnika, który wycenia Państwa pytanie i przesyła wycenę na Państwa emaila. Co najważniejsze wycena jest darmowa. Dzięki takiemy rozwiązaniu oszczędzają Państwo, czas, pieniadze i mają Państwo pewność co do ceny porady prawnej. Wycena porady prawnej

OCEŃ ARTYKUŁ: 
     |      UDOSTĘPNIJ:  
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT: ceny porad prawnych ile kosztuje porada prawna
Ocena: 4,04
Redakcja portalu
Wszelkie błędy prosimy zgłaszać na adres kontakt@prawnik-online.eu. Zapraszamy do korzystania z serwisu !
PORADY: 1568    |    KOMENTARZE: 1    |    ZOBACZ PROFIL
Dodaj swój komentarz

Musisz się zalogować żeby dodać komentarz.
Jeśli nie masz jeszcze kontra zarejestruj się.


Skorzystaj z naszych usług
lub
lub
  • Wykwalifikowani prawnicy
    i adwokaci
  • Zrozumiały język
  • Bezpłatne pytania dodatkowe
  • Bezpłatna wycena w ciągu 2h
Bezpłatnie
Polecane publikacje
ABC alimentów + pakiet wzorów alimentacyjnych
AUTOR: Wanda Książek Mariusz Sząszor
3,00 zł
1


montres rolex replica watches Montres Pas Cher Montres Pas Cher Imitation De Montres