www.prawnik-online.eu   »   Własna firma   »   Niezbędnik   »   Przekierowanie numeru stacjonarnego na telefon komórkowy

redakcja 19 czerwca 2011 Przekierowanie numeru stacjonarnego na telefon komórkowy

W internecie dostępne są już dosyć długo platformy takie jak easycal , które umozlkiwiają nie tylko wirtualne faxy i telefony ale również umożliwiają dowolne przkierowywanie rozmów z numerów stacjonarncyh na telefony komórkowe. 

Przekierowanie numeru

Możliwość przekierowania numeru stacjonarnego na numer telefonu komórkowego jest coraz częściej wykorzystywaną przez przedsiębiorców opcją, dzięki której nasi klienci mogą się z nami skontaktować nawet podczas naszej nieobecności w biurze czy firmie. Co ważne osoba która w ten sposób wybierze numer telefonu stacjonarnego nawet nie zorientuje się, że po drugiej strony osoba rozmawia przez telefon komórkowy.   

Jak działa przekierowanie telefonu  

Po pierwsze musimy wykupić wirtualny numer stacjonarny. Numer ten tak jak wszystkie numery stacjonarne będzie składał się z numeru kierunkowego ( np. 052, 067 ) właściwego dla danej strefy numeracyjnej oraz właściwego numeru. Do dyspozycji mamy wszystkie strefy numeracyjne tak więc mieszkając w Krakowie możemy wybrać numer ze strefy numeracyjnej z Gdańska i odwrotnie. Mając już taki numer w jego opcjach musimy zdefiniować na jaki inny numer mają zostać przekazywane wszystkie połączenia ( numer komórkowy, czy inny numer stacjonarny ) Skonfigurowanie takiego połączenia nie trwa więcej jak kilka minut. Co ważne w dowolnym czasie możemy zmienić nasza konfigurację i przekierować rozmowy na inny telefon komórkowy. 

Ile kosztuje przkierowanie rozmów  

Przkierowywanie numeru oraz rozmów nic nie kosztuje, jedynym kosztem jaki musimy poniesć jest koszt utrzymania numeru telefonicznego ( około 5zł miesięcznie ) Link to operatora u którego można założyć przekierowanie numeru : easycall


Sprawdź również :

- wirtualny fax
- najlepszy telefon dla biznesu

OCEŃ ARTYKUŁ: 
     |      UDOSTĘPNIJ:  
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT: telefon przekierowanie
Ocena: 4,05
Redakcja portalu
Wszelkie błędy prosimy zgłaszać na adres kontakt@prawnik-online.eu. Zapraszamy do korzystania z serwisu !
PORADY: 1599    |    KOMENTARZE: 1    |    ZOBACZ PROFIL
Dodaj swój komentarz

Musisz się zalogować żeby dodać komentarz.
Jeśli nie masz jeszcze kontra zarejestruj się.


Skorzystaj z naszych usług
lub
lub
  • Wykwalifikowani prawnicy
    i adwokaci
  • Zrozumiały język
  • Bezpłatne pytania dodatkowe
  • Bezpłatna wycena w ciągu 2h
Bezpłatnie
Polecane publikacje
ABC alimentów + pakiet wzorów alimentacyjnych
AUTOR: Wanda Książek Mariusz Sząszor
3,00 zł
1


montres rolex replica watches Montres Pas Cher Montres Pas Cher Imitation De Montres