PORADY UŻYTKOWNIKA: mariusz.szaszor
 
mariusz.szaszor   |   04 marca 2013
Przykazanie pierwsze - Nie kopiuj cudzych regulaminów !
Kopiowanie regulaminów innych sklepów i serwisów to najczęściej spotykany błąd, który ku zaskoczeniu kopiującego prowadzi do otrzymania pozwu z Sądu Ochrony Konkurencji.
mariusz.szaszor   |   08 lutego 2013
Ciekawostka - 2013 Rok Węża
W dniu 10 lutego 2013 roku Chińczycy powitają rok księżycowy, który tym razem będzie Rokiem Węża. Obchody Nowego Roku potrwają dwa tygodnie.
mariusz.szaszor   |   06 lutego 2013
Klauzule niedozwolone - dobra wiadomość dla przedsiębiorców
Z dotychczasowych 360,- zł do 60,- zł zostanie obniżona stawka minimalna kosztów zastępstwa procesowego adwokata i radcy prawnego za prowadzenie sprawy przed Sądem Okręgowym
mariusz.szaszor   |   02 lutego 2013
Składka ZUS w 2013 roku - 1026,98 zł
Wiemy już, że składka ZUS dla przedsiębiorców w 2013 roku wynosi ponad tysiąc złotych (1026,98 zł ). Poniżej tabelaryczne zestawienie wysokości poszczególnych składek.
mariusz.szaszor   |   02 lutego 2013
Konto walutowe w EURO - wybieramy konto dla firmy
Jak wybrać konto walutowe do przyjmowania płatności w EURO ? Ile kosztuje takie konto ? Poniżej kilka słów na ten temat i opinia na temat rachunku w EURO oferowanego w Alior Banku.
mariusz.szaszor   |   25 stycznia 2013
Blogi prawne coraz popularniejsze
Blogi prawne stają się coraz bardziej popularne. Z roku na rok możemy zaobserwować stały wzrost liczby nowych stron o tematyce prawnej. Prawnicy przekonali się, że
mariusz.szaszor   |   23 stycznia 2013
Ile kosztuje internetowa porada prawna ?
Ile zapłacę za poradę prawną ? Ile będzie mnie kosztowała pomoc prawna w mojej sprawie ? Odpowiedź na powyższe pytania znajdą Państwo w niniejszym artykule.
mariusz.szaszor   |   21 stycznia 2013
Statystyczny internauta coraz częściej szuka w sieci bezpłatnych porad prawnych
Według narzędzi Google pomagających sprawdzić trendy wyszukiwania Internauci coraz częściej szukają "bezpłatnych porad prawnych" Hasło to było wielokrotnie częściej wyszukiwane aniżeli inne hasła takie jak " porady prawne,...


montres rolex replica watches Montres Pas Cher Montres Pas Cher Imitation De Montres