www.prawnik-online.eu   »   Porady   »   Pozostałe   »   Marketing prawniczy   »   Nagość, spoty tv - czyli reklama usług prawnych w USA

mariusz.szaszor 31 sierpnia 2011 Nagość, spoty tv - czyli reklama usług prawnych w USA

Duża konkurencja 

Stany Zjednoczne są krajem w którym co roku kształci się 40 tysięcy prawników. Co ważne kraj ten ma dużo bardziej liberalne zasady dostępu do zawodu. Łączna liczba prawników już dawno przekroczyła milion. Analitycy przewidują, że jeżeli pójdzie tak dalej za kilka lat będzie ponad 1,5 mln prawników. Już dzisiaj 1 prawnik przypada na około ponad 200 mieszkańców a pewnych stanach na 100 mieszkańców. Duża ilość osób świadczących pomoc prawną nie pozostaje bez wpływu na ilość zleceń. Prawnicy chcący utrzymać się na rynku chwytają się coraz to nowych pomysłów aby przyciągnąć klientów do kancelarii. 

Prawnik z bilbordu 

Standardem w Stanach Zjednoczonych stała się reklama usług prawnych na bilbordach a nawet samochodach. Pewna kancelaria z Chicago wpadła jednak na niecodzienny sposób reklamy swoich usług. Kancelaria wystartowała z kampanią bilbordową, gdzie półnagie modelki i modele namawiają do rozwodu. Trzeba przyznać, że taki sposób reklamy szokuje, jak się jednak okazało reklama spełniła swoje zadanie - przyciągnęła klientów i zainteresowanie mediów. 

"Życie jest krótkie - weź rozwód"
http://www.cfalawfirm.com/gallery.html

 


Prawnik w wersji TVSHOP 

Prawnik obeicujący w telewizji uzyskanie jak najwyższego odszkodowania za wypadek nikogo nie dziwi za ocenaem. Zachowania dalekie od powagi zawodu adwokata, radcy prawnego stały się standardem za oceanem. Liczba spotów z udziałem prawników jest tak duża, że zaczęły powstwać firmy specjalizujące w nagrywaniu reklam kancelarii prawnych. 

http://emcadvertising.com/pages/tv-commercials-gallery.html 

OCEŃ ARTYKUŁ: 
     |      UDOSTĘPNIJ:  
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT: USA marketing prawniczy reklama usług prawnych
Ocena: 4,35
Mariusz Sząszor
Kancelaria Prawna Mariusz Sząszor. Główne obszary zainteresowań : prawa konsumenta, prawo rodzinne, prowadzenie działalności gospodarczej. Darmowych porad udzielam wyłącznie na forum internetowym.
PORADY: 94    |    KOMENTARZE: 0    |    ZOBACZ PROFIL
Dodaj swój komentarz

Musisz się zalogować żeby dodać komentarz.
Jeśli nie masz jeszcze kontra zarejestruj się.


Skorzystaj z naszych usług
lub
lub
  • Wykwalifikowani prawnicy
    i adwokaci
  • Zrozumiały język
  • Bezpłatne pytania dodatkowe
  • Bezpłatna wycena w ciągu 2h
Bezpłatnie
Polecane publikacje
ABC alimentów + pakiet wzorów alimentacyjnych
AUTOR: Wanda Książek Mariusz Sząszor
3,00 zł
1


montres rolex replica watches Montres Pas Cher Montres Pas Cher Imitation De Montres